Obiady domowe

obiady domowe

Ty też tęsknisz za tradycyjnym obiadem jak u mamy? Z myślą o Tobie oraz innych miłośnikach tradycyjnej kuchni z okolic Redy, Rumii i Wejherowa wzbogaciliśmy nasze menu o obiady domowe. Nasza propozycja obiadów domowych to smaczne, zdrowe i dobrze zbilansowane posiłki, które możesz zamówić do domu lub pracy – zawsze, kiedy zapomnisz lunchu lub nie masz czasu go przygotować. Nasze domowe obiady to także doskonałe rozwiązanie, kiedy z niezapowiadaną wizytą wpada rodzina lub przyjaciele. Z obiadowego menu Pizzerii Cienko i Grubo coraz częściej korzystają również turyści.

Dlaczego tak bardzo smakują Wam nasze obiady?

Każde danie powstaje zgodnie z tradycyjnym przepisem. Gotujemy wyłącznie ze składników pochodzących od sprawdzonych dostawców, co przekłada się na kuchnię smaczną i zdrową, w której dominują produkty świeże i nieprzetworzone – zupełnie jak u mamy. Ofertę menu obiadowego uzupełniają świeże surówki i jarzyny, które komponujemy na bazie sezonowych składników.

Nie masz ochoty na tradycyjny obiad? Zawsze możesz zamówić domową sałatkę. To doskonały pomysł na wczesny lunch i świetna alternatywa podczas letnich upałów. W menu posiadamy również lekkie zupy, a dla dzieci ich ulubione nuggetsy z kurczaka i frytki. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym menu i składania zamówień. Obiady dowozimy transportem własnym. Zawsze na czas i w temperaturze optymalnej do zjedzenia, dzięki czemu możesz cieszyć się ich wybornym smakiem i aromatem bez odgrzewania.