Catering: Reda, Rumia, Wejherowo

catering na imprezy firmowe rumia

Są takie sytuacje w życiu prywatnym i zawodowym, które miło uczcić smacznym obiadem w przyjemnej atmosferze. W tym celu możemy zaprosić Naszych Gości do restauracji lub zamówić catering i zorganizować przyjęcie w dowolnym miejscu, także w plenerze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Pizzeria Cienko i Grubo oferuje profesjonalne usługi cateringowe. Catering z dowozem realizujemy na terenie miejscowości, takich jak Reda, Rumia i Wejherowo oraz w okolicy zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Jakość obsługi i oferowanych dań potwierdzają liczne rekomendacje zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi rodzinie i przyjaciołom.

Catering na każdą okazję

Usługi cateringowe świadczymy na bazie wieloletniego doświadczenia w branży gastronomicznej, które pozwala nam trafnie identyfikować potrzeby i oczekiwania naszych Klientów i na nie odpowiadać. Bogate i zróżnicowane menu w połączeniu z możliwością skorzystania ze standardowego menu naszej Pizzerni sprawia, że jeszcze lepiej odpowiadamy na oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości i możemy zaoferować naprawdę różnorodny catering, który każdorazowo staramy się dostosować adekwatnie do okazji oraz preferencji kulinarnych zaproszonych gości.

O wszechstronności naszego cateringu świadczy fakt, iż z sukcesami zapewniamy zarówno catering na imprezy firmowe, jak i catering na przyjęcia okolicznościowe. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z wybranymi propozycjami.

Catering na imprezy firmowe

Nasz catering na imprezy firmowe to niezwykle uniwersalna propozycja skierowana do przedsiębiorstw działających na terenie Redy, Rumii i Wejherowa. Naszym Klientom oferujemy zarówno wykwintny catering na imprezy zasiadane – gale i bankiety – jak również smaczny bufet na imprezy integracyjne i pikniki rodzinne. Nasze dania serwujemy w warunkach sal bankietowych, przestrzeni konferencyjnych oraz w plenerze – każdorazowo dostosowując formę cateringu do indywidualnych preferencji zleceniodawcy.

Catering Weselny

Catering Weselny to rozwiązanie, które kierujemy do Młodych Par poszukujących wykwintnego poczęstunku dla gości w rozsądnym budżecie. W zależności do specyfiki przyjęcia oraz preferencji Pary Młodej możemy zaoferować zarówno tradycyjny catering weselny z domowym obiadem, jak i mniej zobowiązującą formę, która doskonale sprawdzi się na imprezie plenerowej. Oferując catering weselny zapewniamy dania główne i przystawki, a także desery i kolację, które oferujemy zarówno w postaci bufetu, jak i dań zasiadanych.